Fundacja BGK

Rozpoczęliśmy III edycję konkursu grantowego „Ochotnicy Naszej Gminy”.

30 stycznia otworzyliśmy nabór do kolejnej edycji konkursu grantowego „Ochotnicy Naszej Gminy”.

Do konkursu zapraszamy Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z gmin do 10 tys. mieszkańców. Dofinansowanie w wysokości do 20 000 złotych uzyska 30 najlepszych projektów.
Program ma na celu doposażenie jednostki i szerzenie świadomości dot. bezpieczeństwa wśród lokalnej społeczności.

Nabór do programu potrwa do 7 lutego 2024 r.

Szczegóły znajdziecie w zakładce Ochotnicy Naszej Gminy.
Szczegółowe informacje dotyczące zakładania konta i rozliczeń znajdziecie w zakładce dla Grantobioców.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Opiekun programu:

Konrad Pytlakowski

Źródło : https://www.fundacja.bgk.pl/rekrutacja-do-iii-edycji-ochotnicy-naszej-gminy-otwarta/

AdobeStock 107349686 1024x683