Henrykowskie Stowarzyszenie w Siemczynie wraz z Pałacem Siemczyno serdecznie zapraszają Państwa na 61. Henrykowskie Spotkania Kulturalne w Siemczynie "Dzień Łobeski"

???? Gdzie?: Zespół pałacowo-folwarczny w Siemczynie
????️ Kiedy? : 20 stycznia 2024, godz. 17:00
????️ Bilety?: Wstęp Wolny

Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/82A1hzM3d

Wstęp na nasze wydarzenia jest darmowy, ponieważ idea ogólnej dostępności przyświeca już nam od samego początku powstania stowarzyszenia i organizowanych przez nas wydarzań, dlatego jednocześnie, jeśli to możliwe, bardzo prosimy o rozpropagowanie naszego wydarzenia za pośrednictwem Państwa portali internetowych i/lub udostępnienie/podlinkowanie/osadzenie naszych wydarzeń "fejsbukowych" na Waszych stronach i profilach Facebook.

Program:
17:00 INAUGURACJA WYDARZENIA
Zdzisław i Bogdan Andziakowie

17:15 "SPACERY ULICAMI LABES"
Prezentacja multimedialna "Spacery ulicami Labes (miasto i jego mieszkańcy od połowy wieku XIX do roku 1939)".
Album ze zdjęć i słów stworzyli Elżbieta Podlisiecka-Drozdzok i Bogdan Zdanowicz.
Wydanie przez Stowarzyszenie Prowincja Łabuź książki-albumu „Spacery ulicami Labes"
(miasto i jego mieszkańcy od połowy wieku XIX do roku 1939)" z działaniami popularyzującymi temat, współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" PROW 2014-2020.

18:00 WYSTAWA FOTOGRAFII HISTORYCZNYCH LABES (ŁOBZA)

18:20 KONCERT NOWOROCZNY MŁODZIEŻOWEJ ORKIESTRY DĘTEJ ŁOBESKIEGO DOMU KULTURY
Dyrygent: Dariusz Ledzion
Solista: Leszek Adamkowicz (Wokal)